Prezentacje

Produkty linii Blueeyes oraz produkty rekomendowane przez Grupę sprzedawane są za pomocą dwóch głównych kanałów dystrybucji oraz kilku dodatkowych.

Nasz produkty znajdziecie m.in. w:
sieci internet –  (sklep na stronie blueeyes.pl, allegro oraz inne najlepsze sklepy internetowe)
w swoim domu (prezentacje domowe) produkty możecie Państwo bez jakichkolwiek zobowiązań zobaczyć, przetestować oraz zakupić w zaciszu domowego ogniska (ten kanał dystrybucji wiąże się z wysokimi rabatami dla zdecydowanych klientów)

Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klienta zarówno biznesowego jaki indywidualnego pozwoliło wypracować odpowiedni, dogodny i przede wszystkim elastyczny Standard Obsługi. Nie znajdziecie Państwo naszych placówek w Centrach Handlowych czy ruchliwych ulicach miasta, gdyż to nie klienci trafiają do nas ale my do nich. Nasz najbliższy Punkt Obsługi znajduje się w Państwa mieszkaniu bądź firmie.

Obsługa klienta w mieszkaniu lub domu
Wszystkie oferty możecie Państwo przeanalizować w zaciszu własnego mieszkania bądź firmie pod okiem rzetelnego przedstawiciela handlowego lub osobistego doradcy, który to zaproponuje najlepszy wybór.

Bezpłatny dojazd do klienta*
Oferujemy całkowicie bezpłatny dojazd do naszych klientów. Przedstawiciel handlowy lub osobisty doradca dojedzie do Państwa w dogodnym terminie w wyznaczone miejsce*

Elastyczne systemy finansowe
Oferujemy elastyczne systemy finansowe (m.in.: gotówkowe, bezgotówkowe bądź w atrakcyjnych systemach ratalnych). W każdym przypadku przedstawiciel handlowy lub osobisty doradca przygotuje indywidualną ofertę dostosowaną do możliwości finansowanych klienta.

 

 

*) Firma może odmówić dojazdu do klienta bez podania przyczyny

 
stat4u