Roboclean

Witamy na oficjalnych stronach autoryzowanego dystrybutora urządzenia
AURA Roboclean.

Roboclean to profesjonalne urządzenie polepszające komfort oraz jakość życia w domu.
Więcej o Roboclean możecie się dowiedzieć Państwo w zaciszu własnego domu/mieszkania.
Zobacz Roboclean już dzisiaj

ZAMÓW BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ

PRODUKT
System Czyszczący Aura Roboclean filtruje powietrze dzięki filtrowi wodnemu i separatorowi, oczyszcza pomieszczenia z kurzu, a przez to z zawartych w nim roztoczy, pyłków i innych groźnych mikroorganizmów, które negatywnie wpływają m.in. na układ oddechowy człowieka.

ROBOCLEAN jest przeznaczony do gruntownego sprzątania nie tylko podłóg, ale także tapczanów, pościeli, ścian, firan, obrazów, RTV, samochodów i innych. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu wirującego SEPARATORA (wynalezionego przez amerykańską firmę produkującą RAINBOW). To właśnie SEPARATOR oddziela kurz od powietrza, powietrze od wody, wodę od silnika i sprawia, że ROBOCLEAN to idealne urządzenie czyszczące.

 

ROBOCLEAN służy również do: oczyszczania powietrza, inhalacji, aromaterapii i nawilżania powietrza. Urządzenie jest szczególnie zalecane do użytkowania przez osoby cierpiące na alergię i astmę.

SYSTEM CZYSZCZĄCY AURA ROBOCLEAN jest wyjątkowo cichy (przy filtrowaniu powietrza) oraz posiada m. in. pilota w rączce i cztery stopnie siły przepływu powietrza.

Wyposażenie dodatkowe stanowią trzepaczka oraz system piorący.

Cena pełnego zestawu wraz z wyposażeniem dodatkowym wynosi
7.900 zł (z VAT) brutto

ZAMÓW BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ

 
stat4u